Širokú verejnosť zasiahla tragická udalosť, ktorá zdrvila predovšetkým známeho herca. Spoločne s manželkou vychovával syna s láskou, pričom mal všetko, po čom kedy túžil. Oplatil im to ohavným činom, ktorý si rodina nedokáže vysvetliť.

Amerického herca Rona Elyho môžu diváci poznať ako predstaviteľa Tarzana v televíznom seriáli. V šesťdesiatych rokoch bol veľkou hviezdou, pričom sa mu darilo aj v súkromnom živote. Oženil sa s bývalou Miss Florida, Valeriou Lundeen. Manželia spoločne vychovávali syna Camerona a dve dcéry, Kirsten a Kaitland.

Ani jeden z rodičov nemohol tušiť, že sa z dnes už 30-ročného syna vykľuje chladnokrvný vrah. Polícia pred pár hodinami zasahovala v dome 81-ročného herca. Cameron totiž na svoju matku zaútočil nožom a následne ju dobodal k smrti. Príslušníci kalifornskej polície našli Valeriu v kaluži krvi bez známok života.

Páchateľ sa snažil utiecť, no polícia ho našla a snažila sa ho zatknúť. Správal sa však veľmi agresívne a mužov zákona sa snažil tiež zabiť. Nakoniec na neho vystrelili štyria policajti, pričom ťažkým zraneniam na mieste podľahol. Ron a jeho dcéry vyviazli bez zranení, no sú v šoku a momentálne sa nachádzajú v rukách psychológa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: independent.co.uk  |  Foto: Twitter