Obľúbený herec a komik mal koncom augusta ťažkú autonehodu. Skončil v nemocnici, kde mu museli operovať chrbticu a aktuálne chodí na pravidlené rehabilitácie. Toto je jeho prvé video od nehody, ako aj neradostné slová lekárov.

Obľúbený komik a herec Kevin Hart (40) mal koncom augusta ťažkú autonehodu. Hoci nešoféroval, jeho kamarát nezvládol riadenie a na novom aute, ktoré si Kevin kúpil k okrúhlym narodeninám, skončili na streche. Vozidlo bolo kompletne zdemolované, no všetci účastníci vyviazli, našťastie, živí.

Kevin skončil v nemocnici, kde mu museli lekári zoperovať chrbticu. Aktuálne nosí korzet a pravidelne dochádza na rehabilitácie. Lekári v prvom videu, ktoré komik od nehody zverejnil, potvrdili, že zotavovanie potrvá ešte celý rok a ďalšie 3 roky prejdú, kým sa Kevin dostane zo zranení úplne.

Na záberoch sa objaví aj hercova manželka Eniko a ich spoločné deti. Kevin priznáva, že po nehode prehodnotil svoje životné priority: “Po nehode vidím veci odlišne, vidím život z celkom novej perspektívy. Som vďačný za život, za moju rodinu a priateľov. Neberte dnešok ako garantovaný, pretože zajtrajšok nemusí prísť. Som vďačný Bohu za to, že som stále tu,” vylial si srdce herec a podporu mu vyjadril aj jeho kamarát a parťák Dwayne “The Rock” Johnson.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Inside Edition, TODAY