Šoubiz Herec Marcel Nemec bojuje s rakovinou: Pochválil sa jazvou po operácii!

Herec Marcel Nemec bojuje s rakovinou: Pochválil sa jazvou po operácii!

Slovenský herec sa na konci minulého roka dozvedel zdrvujúcu správu. Bežná operácia hernie napokon skončila niekoľkohodinovým zákrokom, pri ktorom mu v tele našli viacero nádorov. Aj napriek tomu, že prognóza lekárov vôbec nie je priaznivá, slovenský herec s obrovským optimizmom bojuje ďalej!

Slovenský herec Marcel Nemec pred pár mesiacmi podstúpil rozsiahlu operáciu, pri ktorej mu vybrali kus hrubého i tenkého čreva, a dokonca aj slepé črevo. Dôvodom bolo niekoľko nádorov, ktoré prekvapili aj samotných lekárov. Okamžite podstúpil chemoterapiu, pričom po prvom kole liečby pribral, a dokonca mu začali rásť vlasy.

Bývalý člen zoskupenia Kopytovci bol plný nádeje, i keď sa jeho onkologička snažila držať ho trochu pri zemi. Podľa umelcových slov sa však cítil dobre a so širokým úsmevom komunikoval aj so svojimi fanúšikmi. Pred pár dňami sa jeho zdravotný stav skomplikoval, v dôsledku čoho musel byť hospitalizovaný.

51-ročný herec absolvoval sonografické vyšetrenie a dostal aj infúzie. Výsledky testov zrejme neboli dobré a rodák z Kremnice sa o pár dní pochválil ďalšou jazvou na svojom bruchu. ,,Jéj, to vyzerá ako húsenička…,“ napísal k fotografii, ktorú zverejnil na sociálnej sieti. Je jasné, že Nemec sa snaží brať všetky zákroky i jazvy z pozitívneho hľadiska, pričom si uvedomuje, že mu zachraňujú život.

Jazvu po operácií nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/nemecmarcel

Exit mobile version