Slovenský herec Marcel Nemec sa pred pár týždňami s fanúšikmi podelil o fantastickú správu. Po náročnej operácii a následne vyčerpávajúcej liečbe napokon porazil rakovinu. Aj on sa však musel obrátiť na zdravotnú poisťovňu, no jej stanovisko ho poriadne prekvapilo.

Marcel Nemec bojoval s rakovinou od konca roka 2021, pričom mu vyoperovali kus hrubého i tenkého čreva, a taktiež slepé črevo. Aj keby sa mohlo zdať, že to najhoršie má už za sebou, opak bol pravdou. Nasledovalo niekoľko cyklov chemoterapie a nepriaznivé vyhliadky zo strany lekárov.

51-ročný herec však pred pár týždňami oznámil úžasnú správu. ,,Po 14-tich mesiacoch liečby sa sila mojej rakovinky zmenila z čísla 10 na číslo 0 a moji votrelci zmizli! Stal sa zázrak!“ s veľkým nadšením napísal na sociálnej sieti. Rovnako ako tisícky ďalších pacientov sa musel obrátiť na zdravotnú poisťovňu, pričom opakovanie žiadal o úhradu liečby.

Podľa slov bývalého člena zoskupenia Kopytovci si doteraz všetky lieky platil sám. Nemal inú možnosť, no nastavená liečba zabrala a predĺžila mu život o 8 mesiacov. Rodák z Kremnice musí ešte dokončiť cyklus chemoterapie formou tabletiek. ,,…poisťovňa povedala, že NIE, lebo existuje alternatívny liek a ja sa pýtam, že prečo mám byť pokusné zviera a testovať, či na mňa zaberie iný liek, keď ten, čo beriem ZABRAL!!!“ zdôveril sa fanúšikom, pričom mu je zo situácie smutno na duši.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Marcel Nemec  |  Foto: FB/Marcel Nemec, Šou Milujem Slovensko