Herec, ktorý patrí medzi hviezdy Broadwaya, prežíva momentálne ukrutnú bolesť. Jeho milovaná dcérka, ktorá trpela vážnym ochorením, pred niekoľkými dňami navždy odišla a zanechala za sebou zdrvených rodičov.

Herec, ktorý zožal obrovský úspech za hru Hamilton na slávnej Broadway, momentálne prežíva neopísateľnú bolesť. Miguel Cervantes (41), rodák z Texasu, prišiel v sobotu o to najcennejšie v živote. Jeho milovaná dcérka Adelaide Grace zomrela vo veku 3 rôčkov.

Tesne pred štvrtými narodeninami odišla na druhý svet a zanechala za sebou smútiacich rodičov, ktorým ostal ešte synček Jackson. Dievčatko malo podľa medializovaných informácií trpieť záchvatmi spôsobenými epilepsiou, pričom ten prvý musela prekonať už ako 7-mesačná. O dva mesiace neskôr jej diagnostikovali aj silné detské kŕče, infantilné spazmy.

Zronená mama Adelaidy zanechala na sociálnej sieti smutnú fotku dcérkinej prázdnej izbičky so zdrvujúcimi slovami: “Prístroje sú vypnuté. Jej posteľ je prázdna. Ticho je ohlušujúce. Adelaide Grace nás opustila v sobotu skoro ráno. Odišla v pokoji v mojom náručí a obklopená láskou. Konečne je oslobodená od bolesti a záchvatov, no naše srdcia sú rozbité. Tak veľmi ťa milujeme chrobáčik a navždy budeme,” poslala malej bojovníčke odkaz do neba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/kellygc411 │ Foto: Twitter, Facebook/Miguel Cervantes