Slovenský herec Robo Roth patrí k umelcom, ktorí si nenechajú brnkať po nose. Nie je to tak dávno, čo sa rozčúlil pri mene politika Roberta Fica a najnovšie si neuvedomil, že jeho slová budú zverejnené priamo na sociálnej sieti.

Rádio Anténa Rock pred pár dňami oficiálne ukončilo vysielanie. Počet poslucháčov za týždeň sa odhadoval na 400-tisíc, no rádio si aj tak na seba nedokázalo zarobiť. Ostatné stanice mali viac šťastia, keďže prevádzkovateľ rádia Expres kúpil konkurenčné stanice Europa 2 a Jemné. Fun rádio sa zase zhostilo stanice Vlna. ,,Ďakujeme za peckových 7 rockov. Bolo nám cťou byť tu s vami,“ odkázali spíkeri na sociálnej sieti.

Na posledné vysielanie bol pozvaný aj herec Robo Roth, ktorý pre túto stanicu načítaval tzv. džingle. Na záver ho moderátor vyzval, aby poslednýkrát povedal záverečný džingel. ,,Rádio Anténa Rock, rádio, ktoré malo gule,“ povedal 48-ročný umelec. Následne bola do éteru pustená legendárna skladba The Show Must Go On od Freddieho Mercuryho (†45) a kapely Queen.

Vzápätí si Roth neodpustil nemiestnu poznámku. ,,To čo ste pustili ešte toto. Tak my hovoríme o guliach a dáte tam teploša,“ poznamenal herec. Netušil však, že je stále zapnutá kamera a video sledujú ľudia aj na sociálnej sieti. Netrvalo dlho, keď si to uvedomil. ,,Nikde ma nepríjmu po tomto všetkom,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Rádio Anténa Rock  |  Video: Streamable.com