Slovenský herec Robo Roth bol vždy svojským umelcom, pričom sa nebojí otvorene prejaviť svoj názor aj na aktuálnu politickú situáciu. Dokonca sa pri mene Robert Fico dokáže poriadne rozohniť a neváha sa podeliť ani so svojimi predstavami.

Robo Roth účinkuje predovšetkým v SND, pričom si vyberá mimoriadne náročné úlohy. Jeho hlas je taktiež známy poslucháčom rádia Anténa Rock, no hviezdi aj v dabingu. V seriáli by ste ho však hľadali márne. Po samovražde jeho manželky a talentovanej herečky Moniky Potokárovej (†27) koncom novembra 2019, sa utiahol na istý čas do ústrania.

Najnovšie sa však stal hosťom v internetovej relácií Na scéne pod taktovkou Marka Vagoviča. V rozhovore priznal, že nedávno bol v meste s 11-ročnou dcérou Sárou, keď stretol politika Roberta Fica. ,,Ty si jej vtedy povedal, vidíš tamtoho…“ začal moderátor. ,,A ona to doplnila sama,“ odpovedal herec, pričom je jasné, že použila vulgarizmus.

48-ročný herec si uvedomil, že by jej mal vynadať, no zároveň bol presvedčený, že má pravdu. ,,Nekomentoval som to, tiež som mal strašnú chuť si udrieť. Nič som neurobil, no cítil som sa veľmi bezmocne. Pamätám si túto situáciu spomalene, ako z jedného zlého hollywoodskeho filmu. Vidím seba, ako robím tigrí skok, ako na Fica skáčem, ako on padá do prachu a pokúša sa niečo povedať. Vtedy sa blíži pomaly päsť s touto mojou lebkou na prsteni a ja ho utlčiem do toho námestia SNP. No nestalo sa to,“ opísal detailne svoju predstavu obľúbený herec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Aktuality.sk  |  Foto: FB/Marek Vagovič, Zlaté časy, Robert Fico, YT/Aktuality.sk