Peter Pellegrini bol dlhodobo považovaný za pravú ruku Róberte Fica. Po tom, ako si predseda strany SMER-SD zlízol kritiku na nezvládanie vedenia štátu aj v dôsledku vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, to šlo s politickým subjektom aj jeho lídrami dolu vodou. Podpredseda strany Pellegrini sa v júni rozhodol rezignovať a založil si vlastnú stranu Hlas-SD, ktorej vyjadruje podporu čoraz viac voličov!

Peter Pellegrini je u národa obľúbený vďaka prejavom na úrovni, avšak spod krídeľ SMERu sa mu zatiaľ nedarí vymaniť. Občania ho aj naďalej vnímajú ako bábku Fica, prípadne jeho nasledovateľa, čomu nepomohla ani Róbertova prítomnosť v totožnej reštaurácii, počas osláv narodenín bývalého premiéra. Pellegrini sa po založení novej strany Hlas snaží vybudovať nové, dobré meno, čo sa mu zatiaľ evidetne úspešne darí a zodpovedajú tomu aj ankety šíriace sa internetom.

Čo si však o “novom smere” Pellegriniho myslí herec a politik Milan Kňažko, ktorého momentálne bičuje koronavírus? “Nedávno sa europoslankyne Moniky Beňovej pýtali, či neprestúpi do Hlasu. Odpovedala, že nevidí dôvod na to, aby prestupovala zo Smeru 1 do Smeru 2. Ja hovorím to isté, iba inými slovami. Žumpa ako žumpa!” nešetril kritikou pre aktuality.sk.

Ktorú politickú stranu by ste dnes volili vy? Hlasujte >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk | Foto: IG/smer_sd, FB/Milan Kňažko