Meno Richard Stanke je známe mnohým Slovákom. Jeho začiatky pred kamerou sa datovali ešte do roku 1977, keď bol 10-ročným chlapcom a pri tomto remesle aj zostal. Dlhoročný člen činohry SND je známy aj vďaka dabingu. A ľuďom utkvel do pamätí vo veľkom vďaka jeho vystúpeniam proti Robertovi Ficovi a jeho vláde ešte z čias predošlého vládnutia SMER-u.

Tým si časť spoločnosti, ako to už býva, dostal na svoju stranu, no časť proti sebe poštval. Po tom, ako Fico vyhral voľby určite Richard Stanke nadšený nebol, pričom bol nútený vyvracať aj hoax mierený proti svojej osobe.

„Videl som, že sa objavilo, že nejakí konšpirátori a hoaxéri vypustili, že chcem odísť zo Slovenska, keď vyhrá Fico,“ začal na úvod herec a vzápätí uviedol veci na správnu mieru. „Nie je to pravda. Nič také som nepovedal,“ rázne poznamenal pre Topky.sk.

„Toto je takisto moja krajina, môj domov, takže budem robiť všetko preto, aby táto krajina bola pre slušných ľudí, aby tu mohli žiť spokojne a šťastne,“ vyjadril sa Richard, ktorý ako sám uviedol, kufre baliť rozhodne nemieni, práve naopak. „Ja tu mám prácu, som tu spokojný, takže zostávam na Slovensku,“ dodal na záver 56-ročný rodák zo Šale.

Zdroj | Foto | Video: YouTube/Topky