Známy herec z obľúbeného seriálu z mafiánskeho prostredia je momentálne na dne. O život totiž prišla za nateraz záhadných okolností jeho len 25-ročná dcéra Odele. Tá mala poslednýkrát vydýchnuť 12. januára, pričom za sebou zanechala 3-mesačnú dcérku.

Hviezda seriálu Sopranovci prežíva obrovský žiaľ. John Ventimiglia totiž prišiel o svoju mladú, len 25-ročnú dcéru Odele. Smutnú správu zdieľala s fanúšikmi jej mama: “So zlomeným srdcom vám oznamuje termín pohrebu našej milovanej Odele. Jej sestra Lucinda aj ja sme zasiahnuté správami, láskou a podporou, ktorú od vás dostávame,” uviedla zronene.

Príčina úmrtia mladej ženy nateraz nie je známa. Poslednýkrát mala pritom Odele vydýchnuť 12. januára. Dcéra úspešného herca za sebou zanechala aj 3-mesačnú dcérku Shiloh, ktorá bude po tragédii vyrastať bez mamy. Zdrvená rodina založila po nešťastí účet na známej stránke GoFundMe, kde sa teraz snaží vyzbierať financie na vzdelanie pre malú Shiloh. O blízkeho človeka z rodiny pritom pred pár dňami prišla aj markizáčka Kvetka Horváthová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Belinda Cape │ Foto: Twitter, YT/TODAY