Obľúbený herec z Oteckov má za sebou náročné chvíle. Po slovách lekárky, ktoré ho vystrašili, sa musel urýchlene pobrať do nemocnice. Vlado Kobielsky má za sebou už aj operáciu.

Herec z populárneho rodinného seriálu Oteckovia Vlado Kobielsky si prežil ťažké časy. Ako sa pred pár hodinami „pochválil“ fanúšikom na sociálnej sieti, po slovách očnej lekárky musel ísť urýchlene do nemocnice: „Keď mi pred časom očná lekárka povedala, že odkladať zákrok by bolo veľmi nerozumné a mohol by som si tým vážne poškodiť zrak, zľakol som sa. Nedokážem si predstaviť, čo by som robil. Nebolo by to kvôli vrodenej vade, ani kvôli nejakej nehode… ale len kvôli hlúpemu strachu zo zákroku,“ začal.

Vlado, ktorý napokon našiel odvahu, je dnes už v bezpečí a po zákroku sa zotavuje: „Teraz je už všetko v poriadku a cítim sa dobre. Nepodceňujte rady lekárov a neodkladajte vyšetrenia a ak bude potrebné, ani operácie. Vážme si svoje zdravie,“ vyzýva všetkých.

Herec k týmto slovám pripojil aj fotku s prelepenými viečkami a trochu si zažartoval: „Nie, nik ma nezbil. A nie, ani som nebol na plastike,“ dodáva úsmevne. Hercovi želáme po operácii skoré uzdravenie, pričom rovnaké odkazy mu zanechali aj kolegovia, ako Iveta Malachovská, Helena Krajčiová či Kristína Tormová.

Zdroj │ Foto: Instagram/vladokobielsky, Facebook/Oteckovia