Aj napriek tomu, že slovenský herec je na očiach verejnosti dlhé roky, podarilo sa mu utajiť svadbu s milovanou polovičkou. O radostnej novinke by sa zrejme nikto nedozvedel, ak by čerstvý ženáč neoslavoval pred pár dňami narodeniny. Gratulanti sa totiž preriekli a nechtiac prezradili viac ako zrejme pôvodne chceli.

Herca Paľa Topoľského (58) môžu diváci poznať zo seriálu Panelák, kde stvárňoval údržbára Cinegeho. Kým sa mu v práci darilo, v súkromí sa mu rozpadalo manželstvo. Nakoniec prišlo s manželkou Marikou k rozvodu, no médiá sa o tejto informácií dozvedeli až tri roky po rozvodom konaní.

Topoľský však neprestal prekvapovať, keď sa v roku 2016 ukázal na verejnosti s mladou tanečnicou Vierkou Bielikovou, ktorá sa stala jeho oficiálnou partnerkou. Pred pár dňami herec oslavoval narodeniny, pričom mu na sociálnej sieti zablahoželal aj spolok MUFUZA, ktorý ho označil za mladoženáča.

Seriálový Cinege sa tak v úplnej tichosti druhýkrát oženil s tanečnicou Vierkou, ktorá je od neho o 27 rokov mladšia. Informáciu nakoniec potvrdil aj samotný herec, ktorý však bližšie detaily o ceremónií neprezradil. Každopádne, dvojici gratulujeme k veľkému životnému kroku.

Z Vierky už má byť vydatá pani

Gratulácia od MUFUZY všetko prezradila

Foto: Facebook/MUFUZA-oficiálna stránka, joj.sk, Facebook/Viera Bieliková