Svet zasiahla smutná správa, keď na povrch prenikla informácia o úmrtí herca, ktorý patril k hviezdam obľúbeného seriálu. Rodina, priatelia i fanúšikovia sú zdrvení, pričom radosť z jeho úspechov vystriedali trpké slzy a smútok.

Vo veku 48 rokov zomrel herec Dango Nguyen známy zo seriálu The Walking Dead, ktorý je nesmierne obľúbený i na Slovensku. Aj napriek tomu, že dvadsať rokov pracoval ako hasič, herectvo ho uchvátilo a hneď sa stal súčasťou úspešného projektu, kde stvárňoval osobného strážcu.

Šokujúca informácia prišla zo strany Hasičskej záchrannej stanice, kde Dango kedysi pracoval. ,,S obrovským smútkom nesieme stratu jedného z našich bývalých hasičov. Dango Nguyen zomrel dnes skoro ráno po ťažkom boji s rakovinou. Bol členom nášho oddelenia takmer dvadsať rokov. Vždy si ho budeme pamätať pre jeho fyzickú i duševnú silu,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Athens-Clarke County Fire and Emergency Services  |  Foto: Facebook/Athens-Clarke County Fire and Emergency Services, Instagram/dangonuyen, Pixabay