Na televíznych obrazovkách JOJ-ky sa začala vysielať tretia séria Za sklom, ktorá zaujala divákov nielen hereckým obsadením, ale aj kontroverzným príbehom. Málokto však vie, že jedna z hlavných postáv si zahrala vo filmovej ságe o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

Predrag Bjelac pochádajúci z Belehradu momentálne žije u našich susedov, kde si našiel manželku Katku. Objavil sa v mnohých úspešných filmoch, ako Letopisy Narnie, Eurotrip a v Čechách si ho diváci obľúbili vo filme Ro©k Podvraťáků , kde si zahral postavu tzv. ,,Chřestýše“.

57-ročný srbský umelec sa momentálne objavuje aj v seriáli Za sklom, kde stvárňuje talianskeho mafiána Tonina Badalu. V deji sa presťahoval na Slovensko, aby mohol obchodovať s drogami, eurodotáciami a obchodom s ľuďmi. Po legálnej stránke sa živí ako farmár.

Málokto však vie, že Predrag zahviezdil v štvrtej časti filmovej ságy Harry Potter a Ohnivá časa. Stvárnil tu postavu riaditeľa zahraničnej čarodejníckej školy, Igora Karkarova. Pre samotného herca to bol nezabudnuteľný zážitok, na ktorý spomína veľmi rád.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Predrag Bjelac ako Badala

Predrag Bjelac ako Igor Karkarov

Zdroj: joj.sk  |  Foto: Twitter, YouTube