Reality šou Farma 11 je plná zvratov a napätých vzťahov, ktoré sa zas a znova ukázali v plnej sile v uplynulé dni. Potom, čo bol súťažiacimi zvolený zo dvoch sluhov prvý duelant, prišlo na nechutné vyhrážky zo strany Mateja Jurkoviča (41), ktoré pobavili predovšetkým východniara Gaba. Práve ten sa už v piatok večer postaví do arény s Majkym, pričom v prvom okamihu mal ohľadom súpera celkom iné predstavy.

Je tomu len zopár hodín, čo celé Slovensko šokovala správa o útoku Mateja Jurkoviča na jedného z farmárov a jeho okamžitom vyhadzove z relácie. Ešte predtým, ako Markíza celý incident ukáže na televíznych obrazovkách, divákov čaká napínavý duel. V tom sa proti sebe postavia východniar Gabo a ním vybraný západniar Majky. Aktuálny sluha mal však o nasledujúcom dueli trochu odlišné predstavy, pričom tie mu zmarilo agresívne správanie jalovice.

Keď sa Matej Jurkovič vydal so svojou farmárskou partnerkou Mirkou Csorbovou na kontrolu zvierat, zavítali aj do kóje pre kravy. Nevrlé správanie Maliny trápilo statkárov už zopár dní a ako zhodnotili ostatní súťažiaci, mohlo sa preniesť aj na mladú jalovicu. Práve tá mala odhodiť 19-ročnú Košičanku z ohrady tak silno, až spadla na zem a okamžite jej musela byť privolaná záchranná zdravotná služba. Čiernovláska sa už po pár hodinách na vyšetreniach vrátila späť na Farmu, odkiaľ odchádzala po počiatočnom kriku v skrčenej polohe v sprievode špecialistov.

“Pomliaždenie brušnej steny a možno mám niečo so žalúdkom,” povedala so slzami na krajíčku svojim súperom, pričom už o chvíľu stála bez problémov vyrovnaná s cigaretou v ústach. Aj keď si chcel Gabo zvoliť do duelu práve mladú Košičanku, zo svojej voľby musel napokon upustiť. “Som si chcel zobrať Mirku, ale Mirka sa zranila. Keby sa nebola zranila, zobral by som si ju, ale keďže viem, že ešte je najslabšia a ešte sa zranila, tak predsa si ju nebudem brať kvôli tomu,” povedal duelant Evelyn.

Svoje slová napokon aj odôvodnil, pričom zranenú krásku považuje za najslabšieho hráča hry, a taktiež za osobu, ktorá v poslednom hlasovaní zradila východ. “Ešte jeden veľmi dobrý dôvod je, že by som oslabil Mateja ako silného súpera, keby som vyradil Miru,” dodal s úsmevom. Ako tiež prezradil, Matejovho hnevu sa rozhodne nebojí a do duelu by si pokojne zobral aj ženu, nakoľko vyhrať 75 000 € má ten najlepší bez ohľadu na pohlavie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<