Slovenskú herečku môžete poznať zo seriálu Chlapci neplačú či Divoký Zapadákov. Divákov si okamžite získala svojím milým úsmevom a prirodzenosťou. Nedávno sa objavila v relácií Nikto nie je dokonalý, kde prezradila oveľa viac ako pôvodne chcela. Priznala sa k zložitému vzťahu s jej bývalou svokrou, s ktorou zažila poriadne krušné chvíle.

Herečka tvorila pár s hercom Lukášom Dózom viac ako sedem rokov. Počas tak dlhého vzťahu sa ich rodiny navzájom poznali a Kavaschová mala určite o zábavu postarané. V jojkárskej relácií priznala, že jej bývalá svokra je veľmi temperamentná a svojmu synovi dohadzovala iné dievčatá priamo pred Dominikou, ktorá s hercom v tom čase tvorila pár.

,,Strašne bola dobrá v tom, že predo mnou dohadzovala frajerky môjmu frajerovi. Sedela som vedľa neho a ona: Stretla som tú Ivetu, no s ňou by si mohol! Prepáč, Dominika. Aj s tou by si mohol…,“ úprimne sa rozrozprávala usmiata herečka. No nakoniec zaklincovala svoju historku fantastickým spôsobom. ,,Ale už ma má rada, teda po rozchode ešte viac,“ dodala.

Dominika a Lukáš tvorili pár sedem rokov

Zdroj: joj.sk  |  Foto: instagram.com