Ani nie pred dvoma týždňami sa známa herecká dvojica rozhodla, že svoju lásku spečatia výmenou sľubov a v súčasnosti majú ďalší dôvod na radosť. Do rodiny herečky Amandy Seyfried a herca Thomasa Sadoskeho totižto priletel bocian.

Thomas a Amanda sa spoznali len pred rokom a za tú dobu ich vzťah nabral poriadnu rýchlosť. Dvojica sa stihla po krátkej známosti zasnúbiť, neskôr vyšlo na povrch, že sympatická hollywoodska herečka je v radostnom očakávaní. Zaľúbenci sa dokonca rozhodli, že tesne pred príchodom svojho potomka, vstúpia do stavu manželského. Herecký párik však svoj veľký deň “D” prežil v úplnej tajnosti na vidieku bez prítomnosti rodiny či svedkov.

Neubehla však dlhá doba a novomanželia majú v súčasnej dobe ďalší obrovský dôvod na radosť. Pre zahraničný magazín People sa herečkin hovorca vyjadril, že sa z nich už stali pyšní rodičia. Bližšie informácie ako dátum narodenia alebo meno neprezradil. Jediné, čo verejnosti oznámil, bolo pohlavie ich prvorodeného bábätka. 31-ročná Amanda Seyfried, hviezda obľúbeného muzikálu Mamma Mia!, priviedla na svet dievčatko.

[poll id=”83″]

Zdroj: People.com | Foto: YouTube, depositphotos.com