Slovenská herečka Gabika Marcinková, hviezda zo seriálu Pán profesor či Milenky, má obrovský dôvod na radosť. Je to iba pár dní, čo sa stala po druhýkrát hrdou mamičkou. Tesne po príchode dieťatka prehovorila o pôrode a jej klbku šťastia.

Gabika Marcinková dokázala druhé tehotenstvo skrývať dlhé mesiace, pričom krásnu správu potvrdila až v novembri minulého roka. Informáciu, že pod srdcom nosí bábätko, sa dozvedela v prvý deň natáčania prvej série seriálu Pán Profesor, v dôsledku čoho musela nejedenkrát bojovať s nevoľnosťami.

Tehotenstvo popri práci napokon zvládla na jednotku, pričom sa dnes môže pochváliť príchodom na svet jej synčeka. ,,Už 10 dní je na svete náš Jakub. Mám za sebou krásny pôrod, obidvaja sme zdraví a šťastní,“ povedala pre markizu.sk nadšená rodáčka z Popradu.

Obľúbená herečka si s manželom Martinom Mihalčínom, frontmanom kapely Helenine oči, momentálne užíva najkrajšie chvíle. Z prírastku do rodiny sa taktiež teší ich 2-ročná dcérka Ema, ktorá má parťáka na hranie. Gabika zároveň dostala krásny darček k narodeninám, keďže 2. apríla oslávila 33. narodeniny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: panprofesor.markiza.sk  |  Foto: IG/petersarkannovak, radiojemne, markiza.sk