Mala by to byť bežná lekárska prehliadka, ktorú herečka absolvuje každý rok. Ani vo sne jej však nenapadlo, že lekári jej napokon oznámia veľmi vážnu diagnózu. Detaily o svojom zdravotnom stave si nechávala pre seba, no napokon verejne oznámila svoj boj so zákernou chorobou.  

Slávna americká herečka Kathy Griffin nedávno absolvovala preventívnu prehliadku, keďže sa chcela dať zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. Lekári jej však oznámili, že trpí rakovinou pľúc. Našťastie, zákerná choroba sa odhalila veľmi skoro a známa ryšavka vkladá všetku dôveru do lekárov.

60-ročná kráska, ktorá je aj úžasnou komičkou, neupadá na duchu, v dôsledku čoho sa o svojej diagnóze rozhodla prehovoriť aj verejne. ,,Chystám sa podstúpiť operáciu, aby mi odstránili polku ľavého pľúca. Áno, mám rakovinu aj napriek tomu, že som nikdy nefajčila! Ide o prvé štádium, ktoré zasiahlo ľavú stranu pľúc. Dúfajme, že po tomto nebude nutné žiadne ožarovanie a budem môcť normálne dýchať. Do mesiaca by som už mala fungovať ako tak normálne,“ napísala Kathy na sociálnej sieti s veľkou dávkou optimizmu.

Rodáčka z Illinois vyzvala fanúšikov, aby nepodceňovali preventívne prehliadky, ktoré môžu odhaliť závažné zdravotné problémy, vďaka čomu dokážu zachrániť život. Herečka taktiež prízvukovala, že je plne zaočkovaná proti koronavírusu a nežiadúce účinky boli iba minimálne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/kathygriffin  |  Foto: Twitter, Pixabay