Herečka Kristína Tormová sa momentálne teší z druhej série jojkárskeho seriálu Som Mama, ktorý si okamžite získal množstvo verných fanúšikov. Hlavná hrdinka celého príbehu však pred verejnosťou niekoľko mesiacov tajila sladké tajomstvo. Už čoskoro sa totiž stane trojnásobnou mamou.

Slovenská herečka patrí medzi najznámejšie mamičky slovenského šoubiznisu. V seriáli Som Mama bola totiž jej postava inšpirovaná jej vlastným životom, keďže vychováva päťročné dvojičky Elu a Matildu. Do krásnej rodinky však čoskoro pribudne nový človiečik.

Známa tehuľka sa s novinkou podelila aj na sociálnej sieti. ,,Rok splnených snov, snovej práce, snových zážitkov, vysnívaných ciest a vysneného bonusu. Všetko sme stihli! Nie, tentokrát to nie je prežratosť ani vyprážaný syr,“ vtipne oznámila svoje tehotenstvo Kristína.

Herečka sa dokonca stihla už pochváliť rastúcim bruškom, ktoré jej nesmierne pristane. Spoločne s manželom Petrom sa tak pripravujú na ďalšiu spoločnú kapitolu, pričom Tormovej dcéry, ktoré má z prvého manželstva, sa nevedia milovaného súrodenca dočkať.

Zdroj: Instagram/kristina.tormova  |  Foto: Instagram/kristina.tormova, Facebook/Kristína Tormová