Herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková (38), ktorá je spolumoderátorkou podcastu s názvom Svetlo uprostred tunela, priznala smutný fakt. Za všetkým je jej postoj k pandémií a očkovaniu, pričom s niektorými blízkymi priateľmi sa vôbec nezhodla.

Obľúbená herečka a moderátorka Lujza Garajová Schrameková nedávno priznala psychické problémy v súvislosti s pandemickou dobou. 38-ročná sympaťáčka však v najnovšom podcaste uviedla, že jablkom sváru v jej súkromnom živote je aj téma očkovania.

Zočkovaná herečka sa totiž rozkmotrila s niekoľkými kamarátkami, ktoré pandémiu ignorujú: „Ja som nahnevaná aj na seba, pretože som, obávam sa, možno prišla o ďalšiu kamošku, pretože som nedokázala do tej témy nevŕtať. Viem, že sa očkovať nechce, a napriek tomu som mala potrebu to s ňou riešiť. Asi možno niekde bola aj taká namyslenosť, že sa mi možno podarí ju presvedčiť,“ uviedla na rovinu.

To ale nie je prvý prípad medzi jej priateľmi: „Ešte v lete som sa pohádala s kamarátkou, tiež veľmi dobrou, a odvtedy s ňou neviem komunikovať, pretože mi povedala, že ona si koronu ani nevšimla. Chápem, ona stále chodila do roboty, majú zopár kamarátov a jej sa život nezmenil. Ale pre mňa to bola taká boľavá vec, keď povedala toto, že ja som si koronu ani nevšimla, po tom, čo ja som skoro rok bola doma a som si ju teda, k…a, všimla,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: zabava.vpodcastoch.sk │ Foto: IG/lujza.garajova_schramekova_