Obľúbená slovenská herečka Mirka Partlová sa stala konečne mamičkou! S krásnymi zábermi so svojim novorodeným synčekom sa pochválila aj fanúšikom na sociálnej sieti.

Z obľúbenej filmovej a divadelnej herečky Mirky Partlovej je konečne mamička! Spoločne so svojím manželom Matejom Gálisom ohlásili pred časom nečakané tehotenstvo. V týchto dňoch priviedla Mirka na svet zdravého chlapčeka.

Svoju radosť zdieľala aj so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti: “Moji MUŽI. Ďakujem za tento dar v živote. Manžel sa už o nás stará a krajší darček pod stromček sme si ani nemohli priať. Tak vitaj medzi nami J.D.G. Už teraz ťa nekonečne milujeme,” napísala natešená herečka, ktorá zároveň priznala aj komplikácie počas pôrodu: “Trošku nás vytrápil, ale sme obaja zdraví,” dodala.

Rovnaké emócie prežíva aj samotný Matej: “To je deň! To je rok! Ďakujem ti za najlepší deň môjho života, Mirka. Nikdy som necítil toľko lásky. Vitaj na tomto svete J.D.G, môj chlapec. Vďaka Bohu sú obaja zdraví a majú sa dobre,” dodal. Rodinke srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Z Mirky Partlovej je už šťastná mamička
Pyšný otecko Matej Gális

Zdroj: Instagram/partlovamirka │ Foto: Instagram/partlovamirka, babatkooo, YouTube/Televízia JOJ