V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka Petra Molnárová obvinila Sväťa Malachovského z obťažovania ich spoločného syna. Ako uviedla, práve z tohto dôvodu ho pred rokmi opustila v období, kedy bola vo vysokom štádiu tehotenstva, čo však umelec rázne odmieta.

Za Sväťa Malachovského sa okamžite postavila nielen rodina, ale aj exmanželka Ľubica Čekovská, ktorú dokonca herec opustil kvôli mladej milenke. S Petrou sa následne oženil, pričom mu porodila synov Timoteja a Marka, avšak s herečkou, ktorá ozrejmila údajné dôvody rozchodu až po rokoch, už taktiež nežije.

Aféra síce zatiaľ nemá rozuzlenie, no Molnárová sa vrhla do práce a len pred pár hodinami vydala nový singel Kvôli tebe. Na skladbe o láske spolupracovala so spevákom Jurajom Zaujecom, a aj keď by sa mohlo zdať, že dvojica má k sebe mimoriadne blízko, hudobník má po svojom boku už dlhé roky krásnu manželku. “Vďaka tebe a tvojmu vkladu (text, hudba) Jurko Zaujec je tento song podľa mojich predstáv,” napísala k skladbe hviezdička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT, IG/petra_molnarova_, tvjoj