Obľúbená herečka a komička Petra Polnišová si na pracovné ponuky a úspechy sťažovať nemôže. Ako ale pred niekoľkými dňami priznala, trápiť ju majú nepríjemné zdravotné problémy. Po prekonaní Covidu sa televíznej tvári opäť ozvala choroba, ktorú už mala v minulosti zvládnutú.

Petra Polnišová už v minulosti priznala, že sa 15 rokov trápi s ochorením štítnej žľazy. Tento dôležitý orgán začal herečku sužovať ešte vo Francúzsku, kde kedysi žila. Chorobu vtedy zvládala najprv pomocou liekov, no tie mali množstvo vedľajších účinkov a zaťažovali Petrinu pečeň.

Napokon sa po odporúčaní kamaráta rozhodla pre ajurvédsky pobyt, po ktorom sa jej podarilo nad problémom zvíťaziť, a dokonca mohla vysadiť aj dovtedajšiu liečbu. Ako ale pred pár dňami priznala v relácii Bekima Aziriho, po prekonaní Covidu sa choroba nečakane vrátila.

Mala som hyperfunkciu štítnej žľazy a teraz vlastne aj mám, po Covide sa mi to znovu obnovilo. Je to fakt ťažká choroba, nepríjemná,“ uviedla na rovinu. „Vlastne tam sa mi to celé obnovilo, čiže zase musím brať tie lieky a zase vlastne všetko odznova,” dodáva herečka, ktorá však, našťastie, vďaka liečbe dokáže relatívne bezproblémovo fungovať. V nemocnici skončil na operačnom stole známy slovenský spevák, ktorý mal pred pár týždňami nepríjemnú autonehodu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/BEKIM CHROMA NOHA │ Foto: RTVS