Obľúbená relácia televízie JOJ Bez servítky aj tento týždeň privítala päť súťažiacich, ktorí bojujú o peknú výhru 1 000 eur. Počas utorkového varenia sa pri Lacovi zo Šamorína odrazu v kuchyni objavila známa slovenská herečka Elena Podzámska. Reakcie divákov na varenie dvojice neboli práve pozitívne.

Kulinárska súťaž Bez servítky hostí aj tento týždeň päť súťažiacich, ktorí sú odhodlaní zabojovať o tisíceurovú výhru. V utorok sa predviedol za hrncami aj Laci zo Šamorína. Divákov však poriadne prekvapil moment, keď sa ako jeho pomocníčka predstavila známa slovenská herečka Elena Podzámska.

Tá sa po niekdajšom pravidelnom účinkovaní v televíznych seriáloch na obrazovkách neobjavuje už celé roky. S Lacim sa pritom mala zoznámiť zrejme vďaka televízii, keďže aj Laci, ktorý inak pracuje ako čašník a barman, sa občas objaví vo filme či seriáli. “Eňu som zavolal preto, lebo sme veľmi zadobre,” priznáva. To, čo napokon v kuchyni dvojica predviedla, však nebolo divákom veľmi po chuti.

Mladý muž totiž miešal piškóty s kávou rukami, do tiramisu chystal gin, pričom kolegom za stolom prišiel rizoto naberať rovno z hrnca. Za svoje výtvory i stolovanie zinkasoval 11 bodov a ešte viac im naložili nespokojní diváci. “Jedným slovom hnus, nechutné vystupovanie oboch “kuchárov”, nechutné jedlo, nechutné stolovanie a neúcta voči hosťom aj divákom… Na margo p. Podzámskej, je mi jej ľúto, škoda, že jej nikto rozumný neporadil, že v jej prípade nepôjde o prezentáciu, ale o úpadok,” myslí si Mária. “Podzámska si tu pri ňom tiež dobré meno neurobila, je mi jej ľúto, že sa zúčastnila takéhoto marazmu, lebo ako herečka sa mi páčila,” poznamenala Anna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV JOJ/Bez servítky