Obľúbený seriál Pán profesor sa teší mimoriadnej diváckej priazni, pričom Tomáš Maštalír si získal v úlohe Sama Vozára výrazné sympatie publika. Inak tomu nie je ani v prípade Gabiky Marcinkovej či výrazných študentov, ktorých stvárňujú čoraz obsadzovanejší herci domácej scény.

Okrem víťaza šou Tvoja tvár znie povedome Martina Klinčúcha či herečky Ráchel Šoltésovej, ktorá pôsobí aj na doskách Slovenského národného divadla, sa v tretej sérii seriálu Pán profesor postaví pred kamery aj celkom nová herečka. A tou je prekvapivo dcéra ostrieľaného moderátora Martina Nikodýma!

Kým sa krásna tínedžerka venuje predovšetkým modelingu, na sociálnej sieti Instagram ju predsa len zaujala ponuka na casting do markizáckeho seriálu. Emma Lea Nikodýmová sa začiatkom roka objavila aj vo videoklipe Nech mě v tobě plout od speváka Matěja Vávru, pričom pred kamerami do starého kolektívu bez problémov zapadla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma Lea

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/emmaleanikodymova, tomasthurzo, katarina.exit, rymsinova, martinovevcely, panprofesor.markiza