Obľúbená herečka si prešla nesmierne náročným obdobím, kým sa konečne dočkala radostného očakávania. Aj keď sa zdalo, že všetko prebehne v poriadku a s manželom sa tešila na nového člena rodiny, pred pár hodinami sa s fanúšikmi podelila o bolestivú stratu.

Americká herečka Odette Anable je známa najmä zo seriálov Dr. House, Supergirl či October Road. Spoločne s manželom vychováva 5-ročnú dcérku Charlie. Dvojica sa veľmi snažila o ďalšie bábätko, no dve tehotenstvá jej skončili potratom. Strata dvoch detí výrazne poznačila aj vzťah manželov, keďže na istý čas žili odlúčene.

Minulý rok sa však opäť dali dokopy a pokúsili sa znova rozšíriť rodinu. Žiaľ, prišiel tretí potrat. „Toto nie je oznam o tehotenstve. Jedna vec, ktorá je istá, je to, ako sme sa ja a Dave cítili, keď som zistila, že čakám dieťa. Boli sme nadšení. Po dvoch potratoch po tom, čo sme mali Charlie a po osobnej ceste nás ako dvojice, sme konečne cítili, že sme na správnom mieste a darom pre nás bolo toto bábätko v mojom bruchu,“ napísala na sociálnej sieti.

36-ročná brunetka dokonca zverejnila záber, na ktorom jej už vidieť rastúce bruško. ,,Keď táto fotka vznikla v decembri, bola som v 15. týždni a dnes si mal prísť na svet. Mali sme iný plán, no naše dieťa už viac nie je s nami,“ s veľkým zármutkom oznámila herečka. Verejným vyhlásením chcela poukázať na to, že zábery na sociálnej sieti sa často nezhodujú s reálnym životom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/odetteanable  |  Foto: IG/odetteanable, Twitter