5. augusta došlo v Los Angeles k vážnej nehode, pri ktorej sa ťažko zranila slávna americká herečka. Hasiči ju museli vyslobodzovať z vraku auta, pričom bola v tom čase ešte pri vedomí. Jej zdravotný stav sa náhle skomplikoval a upadla do kómy. Pred pár hodinami však prišla smutná správa o jej úmrtí.

Americká herečka Anne Hecheová pred pár dňami narazila do garáže v Los Angeles, no následne vycúvala a vrazila do domu, pričom sa jej auto vznietilo. Pri vystrihovaní z auta ešte komunikovala s hasičmi, no krátko na to však stratila vedomie a v nemocnici upadla do kómy.

Hviezda desiatok úspešných filmov utrpela rozsiahle popáleniny a ťažké zranenie mozgu. Lekári pre príbuzných nemali dobré správy a svojej pacientke nedávali žiadnu šancu na prežitie. Slávna blondínka bola napokon včera (12. augusta) odpojená od prístrojov, pričom zomrela vo veku 53 rokov. Herečka si po smrti priala darovať orgány a najbližšia rodina plánuje jej želanie splniť.

Predbežné vyšetrovanie malo preukázať, že Anne bola za volantom pod vplyvom kokaínu, no zlé jazyky tvrdia, že mohla byť opitá. Polícia má pracovať aj so scenárom, že prítomnosť fentanylu v krvi vznikla dôsledkom nemocničnej liečby. Podľa kamerových záznamov však jazdila nevyspytateľne a takmer mala zraziť chodca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: theguardian.com  |  Foto | Video: Twitter