Obľúbená slovenská herečka, ktorá hráva okrem iného aj v populárnom sitkomovom seriáli Susedia, zavítala do markizáckeho Telerána. Priamo pred kamerami však priznala veľmi smutnú správu, ktorá zasiahla jej rodinu po ochorení na koronavírus.

Slovenská herečka Viki Ráková sa preslávila medzi fanúšikmi najmä vďaka postave Ildikó v sitkome Susedia. To, že v krajine sa koronavírus rozširuje do veľkej miery, si zažila aj na vlastnej koži, keďže sama Covid prekonala, hoci s miernejšími príznakmi. Najnovšie prijala spolu s Andym Krausom pozvanie do markizáckeho Telerána, kde priznala aj veľmi smutnú novinu.

V dôsledku koronavírusu totiž zomrel jej príbuzný v rodine: „U nás v rodine boli tiež pozitívni ľudia, ale našťastie sa z toho dostali. Okrem jedného… Práve včera mi zomrel strýko, takže… No sú to také veci, na ktoré človek nie je pripravený,“ priznala v pondelok priamo pred kamerami zronená herečka.

Medzi známymi osobnosťami či politikmi si prešli ochorením viaceré tváre, pričom niektorí prišli aj o svojich blízkych. Len nedávno zomrel na Covid aj poslanec Smeru Ľubomír Petrák či známy dramaturg z rodiny smeráckeho exministra. Pred časom zverejnila prezidentka Zuzana Čaputová dojímavé video, v ktorom sa rozlúčila so zdravotnými sestrami, ktoré zabil práve Covid.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Teleráno/Televízia Markíza │ Foto: IG/rak.viki.rakova, susedia.official