Známa herečka prežíva nesmierne náročné chvíle, s ktorými si nevie rady. Na sociálnej sieti totiž oznámila, že jej sociálni pracovníci uniesli dieťa v nočných hodinách bez jej vedomia. Rozhodla sa preto verejnosť poprosiť o pomoc, keďže je zúfalá a úrady jej nechcú poskytnúť žiadne informácie.

Josephine Gillan môžu diváci poznať z legendárneho seriálu Hra o tróny, ktorý je obľúbený aj na Slovensku. Herečka však nie je len umelkyňou, ale i matkou 8-mesačnej dcérky Glorie. Mladá žena, nanešťastie, trpí popôrodnou depresiou a pravidelne chodí na terapiu, pričom sa snaží čo najskôr dať dokopy a absolvovať aj víkendové terapeutické pobyty.

V týchto dňoch sa jej dcérka nachádzala v starostlivosti blízkej priateľky, ktorej absolútne dôverovala. Do jej domu však tesne po polnoci vrazili sociálni pracovníci so šokujúcim nariadením. „Pred troma dňami prišla sociálka v noci o 00:30 a s políciou uniesli moju dcéru a vzali ju do inej rodiny! Nemám dovolené ju vidieť ani s ňou mať kontakt! Nemám potuchy, kde je. Neurobila som nič zlé ani moja priateľka, ktorá sa o ňu starala!“ napísala na sociálnej sieti Josephine.

Podľa izraelských médií mala herečka opustiť dieťa, nechať ho u kamarátky a odletieť späť do Británie. Práve to má byť dôvodom, prečo museli zasiahnuť úrady sociálnej starostlivosti. Hviezda úspešného seriálu však tieto obvinenia odmieta, pričom upozornila, že nemá problém zverejniť komunikáciu s jej terapeutkou, ktorá ma dokazovať jej snahu uzdraviť sa čo možno najskôr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: independent.co.uk  |  Foto: Instagram/josephinegillan,  |  Video: Twitter/josephine gillan