Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu, pričom sa v posledných týždňoch podrobili súdnemu pojednávaniu. Sudcu však nezaujímalo, že ide o celebritu a oko neprižmúril ani pri rozsudku. Napokon sa rozhodol dať obom ten najvyšší možný trest!

Herečka Zara Phythian (38) spoločne s manželom Victorom Markem boli obvinení zo zneužívania 13-ročného dievčaťa. K otrasnému činu malo dochádzať v rokoch 2005 až 2008 jeden až dvakrát mesačne po dobu troch rokoch. Hviezda seriálu Doktor Strange mala do školáčky naliať alkohol a následne ju nútiť, aby sa vyspala s jej manželom.

Zúfalé dievča malo vo výpovedi uviesť, že dvojicu obdivovala, a tak ich poslúchala, no veľmi rýchlo sa rešpekt zmenil na strach. Slávny pár sa jej mal totiž vyhrážať zlomením končatín a tvrdeniami, že jej aj tak nikto neuverí. Všetky milostné hrátky si mali dokonca nahrávať na video.

Sudca napokon poslal Zaru do väzenia po dobu 8 rokov. Jej 59-ročný manžel dostal ešte tvrdší trest, a to 14 rokov odňatia slobody za spoločné zneužitie tej istej obete, no aj za nemravné napadnutie iného dievčaťa. Zvrátený pár bude taktiež doživotne zapísaný do registra se*uálnych delikventov a nesmú nikdy pracovať s deťmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: bbc.com  |  Foto: Twitter, IG/zaraphythian, Pixabay