Slávna herečka o náročnom životnom období nechcela hovoriť s novinármi, no nedávno došlo k zlomu. Predsa len sa rozhodla porozprávať o detailoch, ktoré ju napokon donútili vzdať sa jej rozkošnej dcérky. Niekoľko rokov je tak od nej vzdialená tisícky kilometrov.

Hayden Panettiere sa preslávila ako herečka tínedžerských filmov a neskôr v seriáli Hrdinovia, kde stvárnila jednu z hlavných postav. V umeleckom svete sa jej už nepodarilo namútiť veľa vody, no vzťah s boxerom Vladimirom Kličkom ju znova vyniesol na výslnie. Nasledovali rýchle zasnúby a v roku 2014 sa stali rodičmi krásnej dcérky, ktorá dostala meno Kaya.

Známa blondínka však trpela popôrodnou depresiou a následne sa vrátila k svojej závislosti od alkoholu a opiátov. Drogy začala užívať už ako 15-ročné dievča v začiatkom kariéry, no liečenie jej pomohlo. Pred pár rokmi však do toho spadla znova. Po rozchode s otcom jej dieťaťa začala meniť partnerov a správala sa ako neriadená strela, no pochopila, že musí zmeniť svoj život.

„Nebolo to jednoduché a bolo tam veľa vrcholov a pádov. No napriek tomu neľutujem najhoršie veci, ktoré sa mi stali. Cítim sa neuveriteľne úspešne. A cítim sa tak, ako by som dostala druhú šancu,“ uviedla s priznaním, že dcérky sa vzdala, keď mala iba 4 roky.

Kličko žije s malou princeznou na Ukrajine, pričom mu so starostlivosťou o dieťa pomáha jeho mama. Hayden ostala v americkom Nashville a rozhodla sa opäť zveriť do rúk odborníkov. Podľa jej slov má byť na najlepšej ceste k vyliečeniu. Nedávno sa dokonca stretla s Kayou. ,,Má krásny život. Bola som s ňou. Je to úžasné dieťa. Je múdra a zábavná a z akéhokoľvek dôvodu ma stále miluje,“ povedala v rozhovore pre magazín People.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: people.com  |  Foto: Twitter