Pred pár hodinami zverejnila bratislavská polícia informáciu o tom, že na zastávke Železná studienka došlo k obrovskej tragédii. O život prišla 74-ročná žena, ktorá skočila na koľajisko vo chvíli, keď už rušňovodič nemohol zrážke zabrániť. Ako sa zistilo, išlo o slovenskú herečku.

V Bratislave prišla pri zrážke s vlakom o život 74-ročná žena, ktorá vstúpila pri príchode vlaku na koľajisko. Rušňovodič už pritom nemohol tragédii zabrániť. Ako sa ukázalo, obeťou je slovenská herečka a profesorka Táňa Hrivnáková, ktorá bola v minulosti manželkou herca Ivana Letka.

Smutnú správu potvrdila na sociálnej sieti aj jej bývalá študentka Barbora Ďurovčíková, manželka Jána Ďurovčíka. Aktuálne je už zrejmé, že herečka sa rozhodla ukončiť život dobrovoľne. Ako zverejnila Pluska, zanechala za sebou list na rozlúčku, ktorý odniesla pred desivým incidentom na konzervatórium Mateja Bella, kde učila.

Zdroj z jej okolia vyzradil, že v pondelok, keď nepracovala, zanechala dopis pre riaditeľku na vrátnici. „V liste bolo napísané, že ide za synom. Okrem listu na rozlúčku zanechala aj kľúče od bytu a scenár vlastného pohrebu,“ priblížil strašné detaily. Syn Táňy Hrivnákovej pritom tragicky zahynul v zahraničí pred jedným rokom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: RTVS