Krásna slovenská herečka a speváčka Dominika Kavaschová si od začiatku mája užíva čaro materskej dovolenky. Alebo skôr materskej makačky? Mamička na plný úväzok v tom má jasno a fanúšikom ukazuje, že mať dieťa nie je len prechádzka ružovou záhradou. Je to drina!

Každá matka to pozná, ale žiadna by to nemenila za nič na svete. Únavu a strach totiž vždy prekoná nekonečná láska k dieťaťu. Aj keď Dominika už viac ako 200 dní nespala, na duchu neklesá. S výnimkou niektorých okamihov, kedy sa, ako priznáva, ľutuje a plače od únavy.

,,Nerobím to často, ale aby ste vedeli, áno… aj ja mám niekedy náladu pod psa. Je to čisto z únavy. Som šťastná, že ju máme, že je, aká je, že toto je len obdobie a v budúcnosti pospím viac… minimálne od piatej do ôsmej, keď sa vráti z diskotéky celá zafajčená a bude sa tváriť, že pila len kofolu,” píše s nadhľadom slovenská herečka.

Dominika si na radosti materstva už stihla zvyknúť a starostlivosť o Maiu prirovnáva ku kruhovému tréningu: “Prebaliť, nakojiť, odgrgnúť, na bruško, prečítať knižku, zaspievať, zas na ruky, na chrbátik, hrkálka, hrýzatko, kocky, umyť zadok, prebaliť, uspávať a toto párkrát do dňa.”

Ako každej mamičke, aj Dominike tieto pestúnske práce k životu celkom stačia a napriek pochmúrnym chvíľam či pocitu straty vlastnej identity by nemenila: “Viem, že toto je krásne a výnimočné a že som sa nestratila… Iba celá odovzdala, aby si sa nachádzala ty, moja milovaná… Dáme to, dáme to, dáme to,” napísala Dominika, ktorú podporilo množstvo ďalších mamičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/donda_kawa