Známa hollywoodska herečka, ktorá sa zúčastnila na odovzdávaní filmových a televíznych cien BAFTA, urobila na červenom koberci poriadnu scénu. Za všetkým má byť pritom vojvodkyňa Kate!

Známa herečka Rachel Weisz (48) dorazila pred pár dňami na odovzdávanie prestížnych filmových cien BAFTA, ktoré sa konalo v Londýne v Royal Albert Hall. Manželka Daniela Craiga ale nedokázala dodržať jednoduché pravidlo britskej monarchie. Pozvaní hostia totiž musia počkať na príchod vojvodkyne Kate a princa Williama. Dovtedy však musia čakať vonku.

Kate, pri ktorej do očí hostí okamžite udrel jeden detail, sa trochu omeškala, no hneď po príchode sa prítomným hosťom ospravedlňovala za čakanie. To však netušila, že medzitým stihla Rachel urobiť na červenom koberci scénu: „Som tiež významná. Toto je večer pre hercov. Prečo musím čakať v zime a vlhku vonku?“ kričala podľa informácii denníka The Sun na ochranku a jej hlas sa nedal prepočuť.

Napokon si herečka odniesla ocenenie za najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe vo filme The Favourite. Hostia však ostali v šoku z jej výstupu a ešte prekvapivejšie bolo jej následné zvítanie s Kate, ktorá jej zagratulovala k oceneniu. Po hneve totiž nebolo ani chýru a na vojvodkyňu sa doširoka usmievala. Privítanie Kate a Rachel si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube, Instagram