Jojkársky seriál Iveta ohúril mnohých Slovákov a v štatistikách láme rekordy sledovanosti. Alžbeta Ferencová, hlavná predstaviteľka svojráznej východniarky, sa zapísala do povedomia divákov svojou kučeravou hrivou. Tú však aktuálne vymenila za kratší a rovný zostrih!

Seriál Iveta na JOJke upútal pozornosť Slovákov a v sledovanosti nemá momentálne konkurenciu. Vtipné hlášky, výborné herecké obsadenie a napínavý dej zaujali desaťtisíce divákov. Medzi nimi sa však našli aj kritici, a to najmä na východe krajiny, kde sa mnohí cítia vyobrazením Trebišova dotknutí.

Na ich slová zareagoval aj herec Milan Ondrík, ktorý posiela všetkým jasný odkaz. Primátor Trebišova sa však i tak rozhodol konať a po zverejnení kritického listu vedeniu JOJky podal podnet na Radu pre mediálne služby. Seriál ale odvysiela svojich avizovaných osem epizód, v ktorých stvárňuje hlavnú postavu svojráznej východniarky Alžbeta Ferencová.

Kráska, ktorá sa okrem herectva úspešne venuje aj spevu či tancu, si pritom získala pozornosť taktiež prirodzene kučeravou hrivou. Ako ale pred niekoľkými hodinami prekvapila fanúšikov na sociálnej sieti, dlhším kučerám dala nateraz zbohom a nechala si vlasy skrátiť, ako i vyžehliť. Čo poviete, pristane to Betke viac s rovnými alebo kučeravými vlasmi?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

PREDTÝM

TERAZ

Zdroj │ Foto: IG/this.is.zea , Televízia JOJ