Mladú herečku môžu diváci momentálne sledovať v seriáli Oteckovia, pričom ju určite čaká obrovská umelecká budúcnosť. Veľmi rýchlo sa totiž dokázala prispôsobiť hektickému natáčaniu a vďaka neprehliadnuteľnej postave si získala mnohých priaznivcov. Momentálne jej však okrem účinkovania v obľúbenom projekte robí radosť aj niečo úplne iné.

Zuzanu Kravárikovú môžete poznať ako rebelku Dorotu, ktorá žije so svojím otcom Jurajom (Mariánom Miezgom). Zo začiatku vystupovala v polohe nevrlej tínedžerky, ktorá veľmi rada komplikovala život každému vo svojej blízkosti. Postupne sa však jej postava upokojila a objavuje sa predovšetkým po boku svojej lásky Lukyho Bielika (Olivera Oswalda).

Dospievanie v podobe zmeny správania sa však nedialo iba pred kamerami, keďže herečka je nadšená zo dňa, o ktorom snívala od detstva. ,,Môj VEĽKÝ deň je tu. Neuveriteľné, ako ten čas ubehol. Keď som bola malá, sem tam padla otázka, aké je moje obľúbené číslo alebo vek a vždy som povedala 18…. No a teraz je to tu!“ napísala šťastná oslávenkyňa, ktorá dosiahla plnoletosť. A nám neostáva iné než popriať všetko najlepšie k narodeninám a množstvo splnených snov!

Zdroj: Instagram/zuzana_kravarikova   |  Foto: Instagram/zuzana_kravarikova, Facebook/Oteckovia