Obľúbená herečka zo seriálu Oteckovia prežila v súkromnom živote turbulentné obdobie. Najprv sa rozišla so svojím kolegom Romanom Poláčikom, napokon sa dala dokopy s neznámym, ktorého až doteraz odmietala ukázať verejnosti. Po prichytení na festivale Pohoda však už nič netajili.

Jana Kovalčíková, obľúbená herečka úspešného seriálu Oteckovia, si okamžite získala fanúšikov svojou ráznou a tvrdohlavou postavou advokátky Emy, hoci priznala, že jej kolegovia takto robili zle. Nedávno tiež šokovala zábermi s nahými prsiami, na aké nie sú diváci u hanblivky vôbec zvyknutí. Kým v pracovnom živote sa nemôže sťažovať na nedostatok práce, v tom súkromnom si prešla turbulentným obdobím.

Potom, čo sa rozišla so svojím hereckým kolegom Romanom Poláčikom, sa objavovali v seriáli naďalej ako partneri. Momentálne má však blízko opäť k Alexovi, hoci ide len o fiktívnu lásku. V skutočnom živote sa totiž sympoška dala dokopy s neznámym mužom, ktorý rozhodne nie je z hereckej brandže.

Má ísť o prevádzkara arény s extrémnymi športami, ktorého Jana až doposiaľ skrývala. Na známom festivale Pohoda, kde sa dala dvojica dokopy, sa ich ale podarilo načapať a tentokrát už nič neskrývali. Ochotne zapózovali fanúšikom bok po boku.

Ale im to pristane, foto >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza/Oteckovia