Známa herečka, ktorá zahviezdila aj v seriáli Oteckovia, mala ešte donedávna dôvod na úsmev. S priateľom totiž pomaličky plánovali svadbu, no vtom prišiel nečakaný šok. Dvojica sa mala rozísť a dať si tak definitívne zbohom.

Známa herečka Natália Puklušová si okrem iných projektov zahrala aj v prvej sérii obľúbeného rodinného seriálu Oteckovia. Práve tam sa koncom roka 2017 po turbulentnom období v súvislosti s Andym Krausom zoznámila s novým priateľom. Tým bol kameraman, a hoci je o 10 rokov starší, dvojica začala zverejňovať zaľúbené fotky.

Podľa informácií Plusky sa mala medzi hrdličkami skloňovať aj svadba, no napokon došlo k nečakanému kroku, ktorý zrejme neočakávalo okolie, no ani oni dvaja. Ich láska má byť totiž dnes už len minulosťou.

Podľa anonymného zdroja sa mala Natália s kameramanom rozísť a za ich vzťahom tak urobila definitívnu bodku. Ako ďalej uviedol, dôvodom krachu mali byť problémy vo vzťahu, ako aj veľké nezhody, ktoré vyústili do nepríjemného konca. Herečka sa síce môže pochváliť dobrým obdobím v pracovnej oblasti, no zdá sa, že na pravú lásku si musí ešte chvíľku počkať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/natypuklusova, Facebook/Oteckovia