Atraktívna brunetka, ktorá si zahrala v jojkárskom Paneláku povedala niečo, čo nahnevalo určite množstvo ľudí. 

[sociallocker]Modelka a playmate Lucia Javorčeková si v minulosti zahrala v seriáli Panelák. Pri natáčaní bola najmä v blízkosti Mateja Landla či Vladimíra Kobielskeho. Stvárňovala totiž postavu kandidátky na sekretárku Egona, ktorá ho zvádzala. U divákov sa však nestala veľmi obľúbenou a na jej adresu sa začala hrnúť negatívna kritika.

Lucia má spravené umelé prsia a práve tie hrali dôležitú úlohu v jej epizódnej úlohe v seriáli, keďže hrala postavu, ktorá nemá veľa vedomostí a tvorcovia stavali najmä na jej výzore. Televízia JOJ v minulosti zverejnila článok o modelke, kde sa spomína aj to, že silikóny jej pomáhajú aj pri práci. Tento príspevok rozčúlil niektorých ľudí, ktorí jej venovali nepríjemné komentáre.

#venice ✈️

Fotka uverejnená používateľom Lucia Javorcekova (@luciajavorcekova),

Podľa mňa je dosť úbohé priznať sa, že sa jej kariéra rozbehla na základe umelých pŕs. Je to smutné, že žena sa nevie inak presadiť a zviditeľniť, len takto,” napísala Lýdia. “Prečo sa krása ženy posudzuje podľa množstva umeliny na tele? Keď chce žena preraziť v takejto branži nech je prirodzene krásna a nie dorábaná. Keď nemá všetko, čo má mať, nech ide vykladať rožky do regálov,” napísala iná komentujúca.

To modelku nahnevalo natoľko, že sa do diskusie sama zapojila. Nepáčilo sa jej, že niekto nevie rozlišovať realitu a seriálovú úlohu. “Zarábam prevažne v zahraničí, v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Belgicku atď. To si naozaj myslíte, že sa tam dohováram rukami-nohami? S mojou angličtinou by som polku z Vás strčila do vačku. Aj ten strojopis ovládam, rovno všetkými prstami,” povedala Javorčeková na margo kritiky.


Modelka síce v Paneláku dostala iba malú úlohu, svojimi fotografiami na Instagrame však ohúrila celý svet. Lucia fotí najmä odvážne fotografie, neváha zhodiť zo seba ani spodnú bielizeň, pričom si tie najintímnejšie miesta zakrýva. Ukazuje však dostatok na to, aby jej fotografie získavali tisícky “lajkov” od ľudí po celom svete.

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook[/sociallocker]