Milka Zimková (68), obľúbená herečka z filmu Pásla kone na betóne, sa po veľkej sláve vytratila z televíznych obrazoviek a dlho o nej nebolo počuť. Na pódiá však nezanevrela a takto žije dnes.

Herečku, prozaičku a režisérku Milku Zimkovú si viacerí Slováci obľúbili vďaka jej bezprostrednému vystupovaniu, prostorekosti či východniarskemu temperamentu. Hlavná hviezda filmovej klasiky Pásla kone na betóne má dnes už pred 70-kou, no jej niekdajší šarm sa stále nestratil.

Milka sa síce stiahla z televíznych obrazoviek, no na pódiá a fanúšikov rozhodne nezanevrela. Herečka, ktorá momentálne žije v Bratislave skôr v ústraní, sa občas objaví aj na spoločenských podujatiach. Jedným z takých bola aj druhá séria šou Zem spieva, no pred niekoľkými mesiacmi moderovala s ďalšími známymi herečkami aj Štvorlístok pre talenty občianskeho združenia LECA.

Zimková oslávila 1. augusta 68. narodeniny, ku ktorým jej blahoželáme. Z posledných záberov z akcie je vidieť, že herečka má stále energie na rozdávanie a medzi divákmi sa cíti ako ryba vo vode.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Milka moderovala Štvorlístok pre talenty
Zimkovej nedávny umelecký prednes

Zdroj: YouTube/Andrej Antonio Leca │ Foto: YouTube/Andrej Antonio Leca, Monika Sabova, Igor Kolesár, Televízia TA3