Kristen Stewart bola videná ruka v ruke s neznámou osobou v uliciach New York City. Slávna herečka z filmu Twilight výrazne zmenila vkus, čo sa týka svojich partnerov.

26-ročná herečka bola pristihnutá pri večeri v manhattanskej štvrti East Village s neznámou ženou, ktorej prezývka je St. Vincent (vlastným menom Annie Clark). Dvojica žien dávala jasne najavo, že medzi nimi pretrváva hlbší vzťah ako priateľský.

Kristen priviedol do New Yorku filmový festival, kde promovala film, v ktorom hrala s menom Certain Women. Blízky zdroj uviedol, že: ,,Kristen s tou ženou trávila každý deň, každú možnú chvíľu voľna.“

Obe ženy prednedávnom prežili rozchody. St. Vincent tvorila pár s Carou Delevingnovou takmer rok. Kristen sa rozišla so svojou priateľkou Aliciou Cargile koncom leta. Vtedy sa herečka prvýkrát vyjadrila v rozhovore pre Elle o jej veľkej láske k Alice. ,,Práve teraz sa cítim veľmi milovaná. Niekoľkokrát sme sa rozišli, no opäť sme spolu. Som veľmi šťastná, že mám po boku ženu ako je Alice,“ uviedla Kristen.

Zdá, že Kristen sa darí zotrvať vo vzťahu s mužmi oveľa dlhšie ako so svojimi ženskými partnerkami. Uvidíme, ako bude vzťah Kristen a St.Vincent pokračovať.

Zdroj: usmagazine.com | Foto: Getty Images