Zo slovenskej herečky je už vydatá pani. Aj keď si tvár seriálu Sestričky zaiste nepredstavovala svadbu počas pandémie koronavírusu, čo výrazne skresalo počet hostí, žiari šťastím. S partnerom sa svojho veľkého dňa totiž už nevedeli dočkať.

Herečka Anikó Vargová povedala svoje životné “ÁNO“ v sobotu (23. mája) snúbencovi Jozefovi Kačmarčíkovi, s ktorým tvorí pár štyri roky. S vedcom Ústavu experimentálnej fyziky SAV zložila herečka manželský sľub v premonštrátskom kostole na Hlavnej ulici v Košiciach.

Dvojica sa rozhodla pre sobáš v metropole východu, keďže sa mesto nachádza v strede rodísk páru. Obe rodiny tak mali na veľkolepú udalosť rovnako dlhú cestu. Koronakríza však hviezde seriálu Sestričky poriadne skomplikovalo situáciu.

Svadby sa totiž malo zúčastniť približne 100 hostí, no nariadenia hlavného hygienika spôsobili poriadny škrt. Pozvaných tak nakoniec bolo iba 20 najbližších, pričom nevesta aj ženích museli mať v kostole rúška. Na spoločnom obede bola napokon prítomná iba najbližšia rodina. Novomanželom blahoželáme!

>>TU<<< (opens in a new tab)" rel="noreferrer noopener" class="aioseop-link">Fotky zo svadby si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk  |  Foto: IG/tvmarkizaofficial