Slovenská herečka Zuzana Haasová má za sebou dva ťažké rozvody, pričom v prvom vzťahu musela bojovať o svoju dcérku Romanu a po krachu druhého vzťahu prišlo na rad napäté majetkové vyrovnanie. Zdá sa však, že na lásku nezanevrela, keďže sa teší z prítomnosti nového muža v jej živote.

Osud sa so slovenskou herečkou veľmi tvrdo zahral, keď musela stratu bábätka prežiť hneď dvakrát. V roku 2013 porodila v ôsmom mesiaci dcérku Karolínu, ktorá však bola na svete iba pár hodín. Po dvoch rokoch sa scenár zopakoval, keď priviedla na svet  v ôsmom mesiaci synčeka Šimona.

Manželstvo so zdravotníkom Martinom Kostkom tieto dve tragédie výrazne zasiahli a následne sa prevalila jeho nevera. Ťažký rozvod a hádky o majetok boli poslednou kvapkou. Haasová však ako slobodná žena začala novú kapitolu života s čistým štítom.

Dokonca sa teší z nového vzťahu, keďže denník Nový Čas ju nachytal vášnivo sa bozkávať s neznámym mužom. Aj keď Zuzana zo začiatku zahmlievala, napokon po informácií, že existujú ich spoločné fotografie priznala nový objav. „Keď ste nás už nafotili, tak nemám dôvod to zapierať. Ale nechcem to viac komentovať. Nehnevajte sa,“ povedala pre cas.sk. Podľa informácií denníka ide o Matúša, ktorý sa živí ako hasič a potápač. Je však šokujúce, že je ženatý a má tri deti.

Bozky herečky so ženáčom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Tvoja tvár znie povedome, Martin Kostka, IG/zuzana.haasova