Slovenská herečka Zuzana Haasová prežíva náročné obdobie, nakoľko sa jej vzťah s manželom Martinom Kostkom po jedenástich rokoch rozpadol. Jej dnes už expartner si však veľmi rýchlo našiel novú náhradu a nemá problém pochváliť sa ňou na sociálnej sieti. Reakcia sympatickej blondínky na neveru muža, ktorého kedysi milovala, vás však odrovná.

Pred pár týždňami prekvapila širokú verejnosť informácia o ďalšom rozvode Zuzany Haasovej. S manželom Martinom tvorili dlhé roky harmonický pár, a dokonca spoločne prekonali aj stratu dvoch detí. Je však šokujúce, že herečkin manžel si priam extrémne rýchlo našiel za ňu náhradu v podobe mladej blondínky Petry Plačkovej.

Dvojica má za sebou aj spoločnú dovolenku, pričom fotografiami sa pochválili aj na sociálnej sieti. Zdá sa, že týmto spôsobom sa Martin snažil ublížiť ešte stále svojej právoplatnej manželke. Haasová však túto ranu zobrala celkom s prehľadom. Na oplátku zverejnila záber z kúpaliska, kde pózuje v ružových bikinách s bielym klobúkom na hlave.

Zuzana k záberu napísala však aj výstižný text, ktorý bol zrejme venovaný aj jej bývalej láske. „Môj otec ma vždy učil a naučil ma a ja si dobre pamätám jeho a mojich 5P, keď som spadla a plakala. 1. Buď pekná (staraj sa o seba). 2. Premýšľaj (pracuj na sebe). 3. Poslúchaj (počúvaj a načúvaj iným, čo ti hovoria). 4. Pomáhaj (buď pracovitá). 5. Pokora ťa udrží pri zemi, buď citlivou k druhým,“ zareagovala herečka.

Herečku v plavkách si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram/zuzana.haasova  |  Foto: Instagram/zuzana.haasova, Facebook/Martin Kostka