Herečka Vanessa Marquez sa zviditeľnila vďaka seriálu Pohotovosť, kde stvárnila milú sestričku Wendy Goldman. Hrala po boku Georgea Clooneyho, čo jej otvorilo dvere do sveta šoubiznisu, a zároveň dostávala ponuky na ďalšie herecké úlohy. V posledných rokoch sa však 49-ročná umelkyňa stiahla do ústrania.

Slávna brunetka trpela viacerými chorobami, pričom jednou z nich bolo hromadenie vecí. V posledný augustový deň v roku 2018 zavolala jej kamarátka políciu, ktorá ju mala prinútiť, aby absolvovala vyšetrenie v nemocnici, keďže sa u nej opakovali epileptické záchvaty.

Vanessa však na mužov zákona vytiahla zbraň a namierila na nich. Policajti okamžite konali a na bývalú hviezdu seriálu niekoľkokrát vystrelili. Zranenia boli také vážne, že po príchode do nemocnice ju vyhlásili za mŕtvu. Ďalšie vyšetrovanie preukázalo, že Marquez vytiahla na mužov len detskú atrapu zbrane.

Prokurátor sa napokon rozhodol nepodať žalobu na dôstojníkov polície, keďže mali konať v medziach zákona, pričom nemohli tušiť, že zbraň je iba napodobenina. Po tomto rozhodnutí sa na verejnosť dostalo video z osudného dňa, ktoré zaznamenáva streľbu na herečku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video zo zásahu môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter, YouTube  |  Video: YouTube