Začiatkom mája sa na verejnosť dostala informácia, že Anna Jakab Rakovská, ktorá v seriáli Oteckovia stvárňuje učiteľku Alicu, nosí pod srdcom prvé dieťatko. Práve táto skutočnosť prinútila herečku k rozhodnutiu, že v obľúbenom dennom projekte už viac pokračovať nebude.

Sympatická herečka Anna Jakab Rakovská (27) sa už onedlho stane mamičkou, pričom dieťa porodí svojmu manželovi, a taktiež hercovi Robovi Jakabovi (43). Dvojica, ktorá tvorí pár približne štyri roky, však v sebe humor nezaprie ani vo vysokom štádiu tehotenstva, kedy už mnohé tehuľky zo sveta šoubiznisu chystajú luxusné výbavičky pre bábätká.

Kým sa syn Dominiky Cibulkovej (31) okrem iného preváža aj v luxusnom kočíku za 2 000 €, Jakabovci zamierili ešte o čosi vyššie a humorom sebe vlastným predstavili top favoritov vo svojej kategórii. Hviezda seriálov Oteckovia a Kavej, ako aj humorista z Partičky zapózovali s fúrikom a nákupným vozíkom, čo pobavilo množstvo ich fanúšikov.

„Naľavo- mestský s dokonalým odvetraním a hlbokou vaničkou (malá nevýhoda je, že musíte mať pri sebe stále nejaké mince), napravo- kombinovaná športová jednokolka vhodná do každého terénu s minibazénikom,“ napísali k fotografii. Celkom vtipný a sympatický prístup budúcich rodičov, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/R.J., Dorota Holubová