Po dvoch rokoch manželstva sa sympatický herecký párik podelil so svetom s radostnou správou. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram dali na známosť, že sa ich rodinka už čoskoro rozrastie o ďalšieho člena.

Ian Somerhalder a Nikki Reed si obaja strihli významné úlohy v snímkach s upírskou tématikou. 38-ročný Američan si zahral jednu z ústredných postáv v seriáli Upírske denníky, jeho polovička sa blysla v ságe Twilight. Dvojica sa spoznala v roku 2014 a o rok na to si už vymenili manželské sľuby.

Celebritný párik však v súčasnej prežíva šťastné obdobie, pretože sa ich dvojčlenná rodinka už čoskoro rozrastie o nového člena. Dvojica zdieľala na svojich instagramových účtoch krásnu snímku, na ktorej je vidieť, že Nikki je už v pokročilom štádiu tehotenstva a svoj požehnaný stav sa jej podarilo ututlať pred svetom naozaj veľmi dlho. Budúci novopečení rodičia neskrývali radosť z tejto správy, o čom svedčia aj ich slová, ktoré pripísali k fotografii. 28-ročná herečka napísala: “Ahoj maličký. Poznám ťa len preto, že ťa cítim. Ako je možné niekoho už tak veľmi milovať? Je to ten najsilnejší pocit, ktorý som kedy cítila. Zdieľame toto telo už nejakú dobu a už sme toľko toho spoločne prežili. Nevieme sa dočkať, kedy sa stretneme. S láskou, rodičia.”

Ian prežíva podobné pocity, s ktorými sa taktiež zveril na sociálnej sieti. Sympatický herec napísal, že doteraz nikdy nezažil niečo tak silné a krásne, ako je tehotenstvo jeho milovanej polovičky, pretože pre oboch je to veľmi jedinečné obdobie. Vo svojom príspevku sa zároveň poďakoval za všetku energiu a gratulácie, ktoré im ľudia z celého sveta posielajú.

Nikki a Ian

Foto/Zdroj: Instagram