Vo svetovom šoubiznise sa medzi známymi celebritami v poslednej dobe zrejme “roztrhlo vrece” s tajnými svadbami. Tentokrát sa o to postaral herecký párik, ktorý vhupol do manželstva po dvoch rokoch randenia. 

Manželské sľuby v úplnej tajnosti a tichosti si stihli vymeniť viaceré známe páriky. K nim možno zaradiť sympatickú herečku Amandu Seyfried, ktorá tak urobila tesne pred tým, ako sa z nej stala pyšný mamina. Podobný prístup zvolila aj austrálska supermodelka a bývalá manželka herca Orlanda Blooma. Miranda Kerr sa druhýkrát vydala a jej vyvoleným sa stal bohatý podnikateľ Evan Spiegel.

Svoj veľký deň “D”, kedy si svoje “áno” povedali Ben McKenzie a Morena Baccarin, tiež utajili pred širokou verejnosťou. Herecká dvojica v roku 2015 vyšla s pravdou von, keď potvrdila svoj vzťah a už v marci 2016 sa z nich stali pyšní rodičia, keď sa im narodila dcérka. Koncom novembra sa 38-ročný herec, ktorý si v mladosti zahral v populárnej snímke O.C. California a v súčasnej dobe hviezdi v seriáli Gotham, pokľakol pred herečku z Brazílie a požiadal ju o ruku. Ich svadba sa odohrala v New Yorku v botanickej záhrade.

Morena a Ben

[poll id=”93″]

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: YouTube, depositphotos.com