Andrea Heringhová má už roky vycibrený módny vkus a na väčšine spoločenských akcii dokázala prítomným doslova vyraziť dych. Inak tomu nie je ani teraz, keď sa tmavovláska ukázala v najnovšej plesovej róbe. Z tej krásy zblednete závisťou…

Andrea Heringhová sa okrem toho, že má ako jediná s Borisom Kollárom až dve deti (a Barbore Balúchovej poslala po narodení syna štipľavý odkaz), preslávila aj svojím vyberaným vkusom v oblasti módy. Kde sa táto sebavedomá kráska objaví, púta pohľady všetkých prítomných hostí. Mimochodom, modelka zverejnila aj fotku z obdobia, keď multiotecka zbalila.

Hoci tento rok na Plese v opere chýbala a nezúčastnila sa tak ani ankety o najkrajšiu róbu, pred pár hodinami zverejnila záber v rozprávkových šatách, v ktorých by rozhodne zamiešala karty.

Nevedno, na ktorý ples sa tmavovláska v týchto krásnych hviezdnych šatách vyberie, no už teraz je jasné, že bude patriť medzi tie najkrajšie. Veď ruku na srdce, ktorá z vás by nechcela vyzerať ako princezná posiata hviezdami?

Andrea ukázala nádhernú plesovú róbu
Zaspomínala si aj na plesové časy s Borisom
Na Plese v opere vždy zažiarila
Andrea vie zvoliť dokonalý outfit

Zdroj │ Foto: Instagram